Vi finns i hela landet.

Vi vill bygga bort den digitala bredbandsklyftan så att alla ska få tillgång till fiber. På hemsidorna för våra regionala satsningar kan du läsa mer om vad som händer i de olika kommunerna, se vårt utbud av tjänsteleverantörer samt beställa fiber.

Kontaktuppgifter

Huvudkontor
byNet, Exportgatan 47A, S-422 46 Hisings Backa
E-post: info@bynet.se
Telefon: +46 (0) 303 22 21 40

Vi har även regionkontor i Örnsköldsvik, Östersund, Kristinehamn, Uppsala, Växjö, Halmstad och Malmö.

Frågor om markavtal?
Kontakta vår markavtalsupport:
markavtal@bynet.se
070-835 81 40
Öppettider: mån-fre 08:00-16:00

Marcus Ternstedt

VD
marcus.ternstedt@bynet.se

Sven-Arne Thorstensson

Chef Tekniska kontoret
sven-arne.thorstensson@bynet.se

Filip Åberg - Försäljningschef, byNet

Filip Åberg

Försäljningschef
filip.aberg@bynet.se

Ida Larsson

Administrativ chef/HR
ida.larsson@bynet.se

Sunniva Westholm

Ekonomichef
sunniva.westholm@bynet.se

John Törning

Strategisk inköpare
john.torning@bynet.se

Hasse Eriksson

Strategiska koncernfrågor
hasse.eriksson@bynet.se

Tobias Norberg

Chef Utveckling & Kompetens
tobias.norberg@bynet.se

Har du bygg eller säljfrågor?

I vårt kundforum finns svar på nästan alla frågor. Sök svar eller ställ din egen fråga!

Besök vårt kundforum